TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Zdravé srdce: 3 dôvody, prečo by ste mali mať radi kardio cvičenia

Všeobecne sa hovorí, že byť fit sa týka zovňajšku vášho tela. Externá zmena, ktorá prichádza ako dôsledok zvýšenej fyzickej aktivity sú často najväčším motivačným faktorom, ktorý prinúti ľudí k pohybu. Ľudia chcú vidieť výsledky svojho snaženia na váhe alebo v zrkadle. Pomyslenie na užší pás alebo štíhlejšie nohy často krát zodvihne ľudí z gauča a naženie do posilňovne, ale čo keby som vám povedal, že skutočná krása a výhody, ktoré fitnes poskytuje ležia hlboko pod povrchom?

Máme nové obľúbené porekadlo; „staňte sa fit zvnútra smerom von“. Predtým sme povedali, externé zmeny na tele sa dejú pomaly, zatiaľ čo vnútorné zmeny začínajú hneď ako začnete efektívne cvičiť. Ako náhle pochopíte, že vnútorný dopad cvičenia je oveľa dôležitejší ako akékoľvek vonkajšie uspokojenie, už nikdy viac nevynecháte svoje cvičenie.

 

Tri neuveriteľné výhody kardio tréningu

 

Výhoda kardio tréningu č. 1: Nižší počet úderov srdca v kľude

Vaše srdce je počas cvičenia viac namáhané a rýchlejšie čerpá krv do vášho tela, takže srdce sa stáva čoraz výkonnejšie pri čerpaní krvi. Toto spôsobí, že vaše každodenné aktivity sa budú zdať po čase jednoduchšie. Nevyhnutne vaše srdce musí pracovať menej aby pokrylo vaše každodenné aktivity. Túto zmenu je často možné pozorovať ako nižší počet úderov srdca v kľude.

Výhoda kardio tréningu č. 2: Úbytok hmotnosti

Keď kardio tréningom zvýšíte objem záťaže, telo bude nútené spalovať viac energie, aby bolo schopné reagovať na zvýšenú spotrebu energie. Primárnym zdrojom energie pro dlhšie trvajúcí kardio trénink sú tukové vrstvy. Zvýšená spoteeba energie v spojení s nižším príjmom kalorií môže vieť k značnému úbytku na váhe.

Výhoda kardio tréningu č. 3: Zníženie stresu

Kardio cvičenie podporuje tvorbu mozgových neurotransmiterov, ktoré vyvolávajú pocit spokojnosti, nazývajúce sa endorfíny. Táto funkcia sa často uvádza ako „bežecká špička“ ale taktiež hranie tenisu alebo jednoduchá chôdza môže prispieť k rovnakému pocitu.

 

ZDROJ: Herbalife Niečo extra - December 2014

Napísala Samantha Clayton, AFAA, ISSA. Samantha je riaditeľkou Fitnes vzdelávania v Herbalife.

CHCETE NAOZAJ SCHUDNÚŤ? TAK SCHUDNITE S NAMI?

Vypňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!