TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

ZDRAVÉ RAŇAJKY HERBALIFE

Slovo “raňajky” doslova znamená “ukončiť nočné hladovanie” (break the fast).

Po približne 12 hodinách bez prísunu energie je ľahké zistiť, prečo sa raňajky považujú za najdôležitejšie jedlo dňa - poskytujú vášmu telu dôležité živiny a tekutiny na štart do celého dňa. No nie je vždy ľahké nájsť si čas na prípravu niečoho, čo je zdravé aj chutné. Našťastie spoločnosť Herbalife má riešenie...

 

 

Konzumáciou týchto troch základných produktov spoločnosti Herbalife, ktoré tvoria zdravé raňajky spoločnosti Herbalife, získa vaše telo makroživiny a mikroživiny, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše referenčné výživové hodnoty (RVH) a začnete deň s dostatkom tekutín. Okrem toho je príprava rýchla a jednoduchá, takže už žiadne výhovorky!

* na jednu porciu zdravých raňajok spoločnosti Herbalife: Koktail Formula 1, bylinkový koncentrovaný nápoj s aloe (mango) a instantný bylinkový nápoj.

Prečo jesť raňajky?

Ak vynecháte raňajky, nemá vaše telo dostatok energie na vykonávanie základných funkcií a na fungovanie počas celého dňa. Bez raňajok úroveň cukru v krvi klesne, začnete sa cítiť hladný a je pravdepodobnejšie, že neskôr siahnete po nezdravých jedlách. No nie je to len o tom, či jete raňajky alebo nie. Rovnako dôležité je to, čo a koľko jete... Jednoduché raňajky, ktorých základom sú uhľohydráty, ako napríklad toast alebo pečivo, vám neposkytnú dostatok bielkovín, ktoré potrebujete pri každom jedle, a v skutočnosti sa môžete počas celého dňa cítiť ešte hladnejší, kvôli čomu si budete vyberať nezdravé jedlá. Ukázalo sa, že raňajky bohaté na bielkoviny znižujú chute na rôzne jedlá počas dňa a pomáhajú kontrolovať váš apetít1 .

KOKTAILY FORMULA 1 SÚ JEDNOTKA*

Ľudia na celom svete ďakujú koktailom Formula 1 vyrobeným s viacerými príchuťami, aby každý deň hladili vaše chuťové poháriky, za to, že im pomáhajú dosahovať ich ciele. Koktaily Formula 1 sú priekopníckym produktom spoločnosti Herbalife, ktorý poskytuje všetko, čo potrebujete vo vyváženom zdravom jedle - obsahujú odporúčaný pomer 40 % uhľohydrátov, 30 % tukov a až 30 % bielkovín a majú tiež vysoký obsah vlákniny a mikroživín (vitamínov a minerálov).

* Zdroj: Euromonitor International Limited; podľa defi nície kategórie náhrady stravy, 31,2% GBO podiel na trhu, všetky maloobchodné kanály; balené potraviny 15 vyd.; hodnota predaja v maloobchode v rsp.

KOKTAIL FORMULA 1


Chutná a zdravá náhrada stravy, ktorú môžete pripraviť za pár sekúnd, čím poskytuje úžasnú rovnováhu vysoko
kvalitných bielkovín, esenciálnych mikronutrientov a pridaných rastlín a bylín.

  • Nápoj ako náhrada jedla číslo 1 na svete*. Koktail Formula 1 pomohol ľuďom po celom svete dosiahnuť ciele úbytku hmotnosti. Dosiahnite dnes tie vaše!
  • Podporené vedou: Klinické štúdie ukázali, že nahradenie jedného denného hlavného jedla s obmedzeným množstvom energie náhradou jedla prispieva k udržaniu hmotnosti po chudnutí
  • Koktail Formula 1 s kontrolovaným obsahom kalórií - 220 kcal na porciu - je jednoduchou a zdravou alternatívou vysokokalorických raňajok, obeda alebo večere a dodáva vlákninu, vitamíny a minerály
  • Koktail Formula 1, bohatý na bielkoviny zo sóje a mliečnych výrobkov, je úžasnou voľbou, ak by ste chceli spolu s cvičením budovať hmotu hladkého svalstva
  • Tiež k dispozícii Formula 1 Free From – bez laktózy, sóje a gluténu, ak je pripravený podľa návodu

 

Zdroj: HERBALIFE Produktová brožúra - jeseň 2015

CHCETE AJ VY ZDRAVÉ RAŇAJKY?

Vyplňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

1 Hoertel, A., Matthew, J. W. & Leidy, H. J. (2014) Nutrition Journal (Časopis o výžive): 2014, 13:80.
2 Kobayashi , F., a kol. (2014). Obes Res Clin Pract. 2014 máj – jún ;8(3).
3 De Castro, J. M. (2004). Journal of Nutrition (Časopis o výžive); 1. január 2004 r. 134 č. 1 104-11.
4 Keski-Rahkonen, A. a kol. (2003). European Journal of Clinical Nutrition (Európsky časopis klinickej výživy) (2003) 57, 842 – 853. doi:10.1038/sj.ejcn.1601618
5 O’Neil CE, Nicklas TA, Fulgoni V (2014). J. Academic Nutrition & Diet (Akademická výživa a strava). 2014 dec.;114(12 Suppl):S27 – 43. Goyal R, Julka S. (2014) Indian Journal of Endocrinol Metab (Indický časopis endokrinologického metabolizmu). 2014 sept.;18(5):683 – 7.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!