TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Ak by existoval spôsob, AKO SI MÔŽETE privyrobiť  300 až 500,- EUR MESAČNE bez toho, aby to ohrozilo VAŠE SÚČASNÉ ZAMESTNANIE, zaujímalo by VÁS TO?

 

Hľadáte dodatočný príjem? 

Hľadáte zmenu?

 

Už Vás niekedy napadlo, ako je možné, že chodíte do práce od rána do večera a stále žijete od výplaty k výplate? Ako je možné, že niektorí ľudia pracujú oveľa menej než Vy, ale majú peniaze aj čas na svoje záľuby, koníčky a rodinu? 

Prezradíme Vám tajomstvo úspešných ľudí a ukážeme Vám príležitosť, ktorá pomohla ľuďom po celom svete. Je to jednoduchý a vyskúšaný spôsob práce ...

 

Výhody nášho systému práce z domu.

  • Fantastické produkty overené miliónmi klientov na celom svete

  • Práca v najperspektívnejšej oblasti - zdravá výživa a regulácia váhy

  • Voľná pracovná doba

  • Žiadny šéf

  • Sami sa rozhodnete, kedy a ako chcete pracovať a postupovať

  • Medzinárodné podnikanie vo viac ako 90 krajinách sveta

  • Neobmedzený rast Vašich príjmov

  • Neustále sa vzdelávanie a rozširovanie vašich schopností a zručností

  • Prepracované školiace nástroje, ktoré Vám umožňujú sa školiť cez internet z domu a na pravidelných seminároch

  • Podpora a vedenie Vaším osobným poradcom v každom kroku vášho podnikania

 

Aké budú Vaše príjmy?

Váš zisk, respektíve Vaše príjmy budú vytvorené z maloobchodného a veľkoobchodného predaja programov a výrobkov pre výživu a reguláciu váhy, teda produktov, ktoré sú v súčasnej dobe mimoriadne žiadané a vyhľadávané.

Máme veľa nových spolupracovníkov, ktorí sa ihneď po zapracovaní dokázali dostať na príjem 300 - 500 EUR mesačne s tým, že sa tejto práci venujú týždenne cca 10 hodín.*

Tieto príjmy môžete mnohonásobne zvýšiť o reziduálny príjem (percentuálny podiel) z obratu tímu, ktorý budete viesť. Keď k tomu všetkému prirátate produkčný bonus, špeciálne odmeny vo forme zaplatených dovoleniek do celého sveta pre Vás a Vašu rodinu zistíte, že ide naozaj o veľmi zaujímavé príjmy. Skúsení spolupracovníci, ktorí s nami pracujú niekoľko rokov si dokážu zarobiť aj viac ako 2500 eur mesačne.*

 

Ako prebieha výberový proces!

Hľadáme vážnych a serióznych záujemcov, ktorí by s nami dlhodobo spolupracovali. Preto chceme s každým od začiatku komunikovať. Ak je teda to, čo ste čítali a videli vyššie pre Vás zaujímavé a chcete sa seriózne informovať o tom, akým spôsobom sa môžete v tomto projekte realizovať, vyplňte nižšie uvedené údaje.

Odoslaním elektronického dotazníka bude Vaša žiadosť zaradená do prvého stupňa procesu. O výsledku Vás budeme informovať na Vašej emailovej adrese v priebehu nasledujúcich 3 pracovných dní. V prípade, že budete vybraný / á ako vhodný kandidát, je nutné na tento email v priebehu 2 dní zareagovať, inak bude uprednostnený iný kandidát.

DOTAZNÍK PRE UCHÁDZAČOV KLIKNITE DOLE:

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!