TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Začnite svoj deň správne!

Premýšľali ste už niekedy o  tom, prečo sa športovci často snažia mať tréning alebo cvičenie skoro ráno? Garantujem vám – nie je to len preto, aby sa toho rýchlo zbavili, alebo preto, že sme všetci šťastné ranné vtáčatá!

Čo sa týka športového tréningu, vždy je za tým nejaký systém.

Z  vedeckého pohľadu to dáva zmysel, že je naše telo efektívnejšie po dobrom odpočinku, a  keďže väčšina ľudí najviac odpočinku a zotavenia získa v noci, ráno je ten správny čas, keď vaše telo pracuje na plné obrátky. Možno tiež zistíte, že skoro ráno, skôr než musíte čeliť každodenným výzvam, ste viac sústredení.

1. Sústreďte sa

Skoré ranné cvičenie uvoľní zvyšok vášho dňa a dovolí vám sústrediť sa na veci, ktoré potrebujete dosiahnuť. Zisťujem, že jasná myseľ, ktorú mám vďaka behaniu mi dáva pokoj a ticho, ktoré potrebujem, aby som si mohla naplánovať deň a mala istotu, že som na nič nezabudla. Skúste časť času na cvičenie venovať rozhodnutiam, ako strávite svoj deň aby ste naplno využili čas, ktorý máte.

2. Stanovte si priority

Všetci máme dobré predsavzatia a  mnohí mi hovoria, že vždy PLÁNUJÚ, že budú cvičiť, no počas dňa sa ich čas jednoducho zaplní a  neuprednostnia cvičenie pred stovkami iných vecí, ktoré potrebujú urobiť.

Koľkokrát vyšli vaše cvičebné zámery navnivoč, pretože sa váš deň stal hektickým a vy ste nemali ani čas a ani energiu postarať sa o svoje telo? Ak vstanete skoro ráno a začnete svoj deň cvičením, nič vám nenaruší vaše plány.

3. Myslite pozitívne

Zlepšite si náladu prírodným návalom zdravých hormónov. Cvičenie podporuje uvoľňovanie endorfínov šťastia vo vašom tele. Ak začnete svoj deň skorým ranným cvičením, vytvoríte si šťastný pozitívny pocit, ktorý ovplyvní váš život a životy ľudí, s ktorými prichádzate každý deň do kontaktu.

4. Buďte úspešní

Úspech a pocit úspechu vám pomôže budovať sebavedomie. Je len málo prípadov lepšieho pocitu, ako keď dosiahnete cieľ, či už v športe alebo v živote. Ak si stanovíte dobré návyky a budete skoro ráno cvičiť, dosahujete cieľ byť aktívni. Sebavedomie je úžasným vedľajším účinkom, ktorý pochádza z odhodlania a úspechu.

5. Podporte svoj metabolizmus

Ranné cvičenie vám môže pomôcť spaľovať nadbytočný tuk počas dňa. Keď naštartujete deň cvičením, podporujete aj metabolizmus a nútite telo využívať energiu na regeneráciu počas dňa. Cvičenie môže zlepšiť váš kľudový metabolizmus, vďaka čomu bude vaše telo účinnejšie spaľovať kalórie.

Ak bude cvičenie jednou z prvých vecí, ktoré urobíte každý deň, zbavíte sa nebezpečenstva, že sa cvičenie zmení na fušku, ktorú budete odkladať, keď dáte prednosť iným aktivitám.

Cvičenie kedykoľvek počas dňa môže poskytnúť vašej mysli a telu posilnenie, ktoré zmení váš život. Len sa snažte nepoľaviť a nenechajte výhovorky, aby vám bránili byť takými dobrými, akými len môžete byť.

Zdroj: Herbalife Nutričný spravodaj 07/2014

Napísala Samantha Clayton

 

Mohlo by vás zaujímať: 10 jedál dodávajúcich energiu

Páčil sa ti článok? Nezabudni ho zdieľať s priateľmi!

Gratulujeme!

Už ste iba krôčik od Vašej novej vysnívanej postavy.

Vyplňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!