TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Vitamíny a minerály. Čo treba vedieť.

Vitamíny a minerály sú nevyhnutné život a zdravie.

Poznáme 15 vitamínov a 15 minerálov. Až na výnimky ich získavame z potravy. Nedostatok vitamínov a minerálov je vážny medicínsky a zdravotnícky problém. V mnohých oblastiach sveta trpia ľudia ich nedostatkom. Následky sú hrozivé. Mnoho ľudí umiera na nedostatok vitamínov a minerálov. Priamo, alebo následkom zlyhania imunity. Vo vyspelých krajinách sa nestretávame s takto definovaným nedostatkom.

Vitamíny a minerály sú nevyhnutné pre celý rad životných procesov, od formovania kostí k normálnej činnosti srdca a zažívacieho systému. Spolu bielkovinami, tukmi a sacharidmi patrí k základným zložkám ľudskej potravy.

 

ČO SÚ TO VITAMÍNY A MINERÁLY? 

Vitamíny a minerály sú základné mikroživiny potrebné pre mnohé chemické reakcie, ktoré vaše telo každý deň vykonáva. Mnohé minerály ako napríklad vápnik a horčík majú v tele tiež stavebnú funkciu. Telo si však nevie vyrobiť všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje pre svoje najlepšie fungovanie, a preto je zdravá strava taká dôležitá.

MÁM DOSTATOK VITAMÍNOV A MINERÁLOV?

Vyvážená strava pomáha dodávať základné vitamíny a minerály, no môže byť ťažké získať všetky potrebné živiny iba prostredníctvom stravy. Vitamínové a minerálové doplnky vám môžu pomôcť zaistiť, že každý deň prijmete odporúčanú dennú dávku všetkých vitamínov a minerálov.

TAKŽE ČO BY SOM MAL JESŤ?

Väčšina potravín, ktoré jeme, nám poskytne niektoré základné vitamíny a minerály. Potraviny, ktoré obsahujú veľa živín, sú ovocie, zelenina a obilniny. Každú živinu telo ináč využíva, takže pre rôznych ľudí môže byť prospešné zvýšiť svoj príjem rôznych vitamínov a minerálov. Napríklad draslík (ktorý sa nachádza v banánoch) prispieva k dobrému fungovaniu svalov a udržiavaniu dobrého krvného tlaku. Špenát je bohatý na vitamíny C a E, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom, kým fosfor a vápnik, ktoré sa nachádzajú v mlieku, jogurte a semienkach, pomáhajú podporiť zdravé kosti. Vitamíny B pomáhajú telu zmeniť jedlo na energiu a vitamín K podporuje zdravé kosti a je potrebný pre vytvorenie krvného koláča.

Zdroj: HERBALIFE Produktová brožúra - jeseň 2015

CHCETE NAOZAJ SCHUDNÚŤ? TAK SCHUDNITE S NAMI!

STAČÍ UŽ LEN JEDEN KROK.

Vypňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!