TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Udržte si svoju OBRANYSCHOPNOSŤ

V prípade chladnejšieho jarného počasia môže človek ľahšie trpieť kašľom a nádchami, preto je teraz ten správny čas zistiť, ako môžete výživou udržať svoj imunitný systém vo skvelej forme.

Susan Bowerman, MS, RD, CSSD,
výživová expertka Herbalife a registrovaná dietologička

Vaše telo má svoju prirodzenú obranyschopnosť v podobe imunitného systému. Zachovanie obranyschopnosti tela závisí od dobrej výživy a zdravého životného štýlu. Vyvážená strava je výborným začiatkom, keďže zapája do podpory imunitného systému mnoho živín. Hlavnými hráčmi sú zelenina a ovocie, pretože poskytujú široké spektrum vitamínov a minerálov, ako je napríklad vitamín C, vitamín A a zinok, ktoré prispievajú k zdravej funkcii imunitného systému. Vaše telo je závislé od spoľahlivého zdroja vitamínov, zvlášť vitamínu C z ovocia a zeleniny, aby mohlo ochrániť bunky pred oxidačným stresom a pomohlo podporiť imunitné funkcie. Váš imunitný systém má teda isté „zvláštne jednotky“ vo forme bielych krviniek. Tieto krvinky vytvárajú špeciálne proteíny nazývané protilátky, ktoré ničia invazívne baktérie a vírusy a vypudzujú ich z tela. Pretože protilátky sú proteíny, je nutné mať tiež primeraný prísun proteínu, aby ste boli schopní vytvoriť protilátky, ktoré vaše telo potrebuje. Zdravá proteínová strava, ako ryby, hydina, chudé druhy mäsa, sójové pokrmy a nízkotučné mliečne výrobky, poskytuje stavebné kamene, ktoré vaše telo potrebuje na vytváranie týchto špeciálnych proteínov, rovnako ako dôležité vitamíny a minerály ako B1, B12, zinok a meď, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Dobré stravovanie naozaj dláždi cestu k zdraviu. Aby ste pomohli svojmu telu v boji s cudzími votrelcami, potrebuje vaša vnútorná armáda tú najlepšiu možnú výživu.

Napísané Susan Bowerman, MS, RD, CSSD,
výživovou expertkou Herbalife a registrovanou dietologičkou

ZDROJ: Herbalife - Nutricný spravodaj apríl 2015

Páčil sa ti článok? Nezabudni ho zdieľať s priateľmi!

2016-04-25 (2).png 2016-04-25 (3).png

Gratulujeme!

Už ste iba krôčik od Vašej novej vysnívanej postavy.

Vyplňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!