TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Raňajky sú dôležité!

Keď sa ráno prebudíte, máte za sebou pekne dlhý čas bez jedla. A napriek tomu, že ste spali, vaše telo spotrebovávalo zásoby paliva, aby udržalo váš organizmus v chode. Takže ak ráno nedoplníte nádrž, bude vám celý deň chýbať duševná i fyzická energia, ktorú potrebujete na úspešné absolvovanie cvičenia i pracovného dňa. 

A nielen to – návyk raňajkovať je spojený s lepšou reguláciou hmotnosti a celkovo s lepším stravovaním. Drvivá väčšina tých, ktorí úspešne schudli a novú hmotnosť si udržiavajú, takmer každý deň raňajkuje.

 

AK RAŇAJKY OBVYKLE VYNECHÁVATE, SKÚSTE TIETO MALÉ KROKY K ZÍSKANIU NÁVYKU NA ZDRAVÉ RAŇAJKY.

 

• Začnite niečím malým a ľahkým

Návyk ľahko získate vďaka malým porciám ľahko stráviteľného a nutrične vyváženého jedla. Skúste proteínový koktail s ovocím alebo trochu nízkotučného syra cottage alebo natvrdo uvarené vajíčko s kúskom ovocia.

• Rozdeľte svoje jedlo do menších častí

Nemusíte jesť celé jedlo naraz. Usrknite trochu koktailu pred odchodom do práce a zvyšok dopite, keď tam dorazíte, alebo si dajte vopred syr cottage alebo vajíčko a napríklad o hodinu neskôr ovocie.

• Vstaňte o 15 minút skôr

Pätnásť minút ráno navyše môže znamenať veľký rozdiel pre všetkých, ktorí sa ponáhľajú, aby boli čo najskôr z bytu preč. Nielenže budete mať čas urobiť si niečo rýchle, ale navyše dáte svojmu organizmu šancu sa prebudiť.

• Jedzte to, na čo máte chuť

Neexistuje žiadne pravidlo, že ráno musíte jesť „raňajkové jedlo“. Skúste kúzlo niekoľkých kúskov zvyšného kuraťa zo včerajška s narýchlo orestovanou zeleninou.

• Nespoliehajte sa len na „kávu a pečivo“

Mnoho ľudí si myslí, že vlastne neraňajkujú, keď si dajú „len kávu a niečo sladké“ v kaviarni. Nevinne vyzerajúci latté nápoj a sladké pečivo však môžu do vášho organizmu napumpovať viac než 700 kalórií a 6 čajových lyžičiek tuku.

Mohlo by vás zaujímať: DESAŤ TIPOV PRE ZDRAVÉ RAŇAJKY NA ZVÝŠENIE ENERGIE.

Autor: Susan Bowerman MS, RD, CSSD, odborníčka na výživu Herbalife a registrovaná diétna poradkyňa.

Zdroj: Herbalife. Nutričný spravodaj, Marec 2015

unnamed (43).png unnamed (44).png unnamed (42).png

 

CHCETE NAOZAJ SCHUDNÚŤ? TAK SCHUDNITE S NAMI!

STAČÍ UŽ LEN JEDEN KROK.

Vypňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!