TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Príbeh o chudnutí!!! :-)

Začínam chudnúť!!!

 

 


1. Týždeň.

Tak tá Viera z roboty schudla za mesiac 20 kíl. Vyzerá výborne, tak som sa rozhodla, že aj ja chcem tak výborne vyzerať. Idem do toho. Nejde o to, aby som sa len mužovi páčila, ale aby som si zvýšila aj sebavedomie.

2. Týždeň

Minulý týždeň som sa k tomu nedostala, ale teraz to už fakt prepukne. Odteraz budem chudnúť ako o život. Pozerala som sa na internet a dnes je fakt naozaj veľa diét. Akú si len vybrať? Začnem opatrne mliečnou diétou. Mliečne výrobky, mlieko, zelenina, vajce, hocijaké mäso. To znie super. To je diéta pre mňa ako stvorená. 

3. Týždeň

Mliečna diéta je peklo. Stolicu mám riedku a bielu, takže si pripadám ako holub, ale tiež mi začína na bruchu rašiť malé vemienko. Ešte mesiac a budem riadna dojnica. ....Na mliečnu diétu kašlem. Skúsim nejakú inú. Krabičková vyzerá tiež veľmi zaujímavo.

4. Týždeň

Krabičková diéta je nič moc. Drahé je to ako sviňa a porcie sú tak malé, že som to musela zožrať aj s tými plastovými krabičkami, aby som sa ako-tak najedla. Tadiaľto cesta nevedie. Pôjdem na to intuitivne. Budem jesť málo a skôr zeleninu a občas si sparím na pare kuracie mäsko. Lahôdka. A nebudem soliť.

5. Týždeň

Paráda. Vďaka svojej diéte som schudla za týždeň pol kila. Cítim sa ľahká ako pierko. Večer som plná sebavedomia dala na seba sexi prádielko a snažila sa zviesť svojho manžela na moju novú sexi postavu. Vyzývavo som sa promenádovala pred televízorom a čakala jeho nekontrolovateľný, pudom hnaný sexuálny útok. Nič. Samozrejme som sa rozrevala a v depresii vyžrala celú chladničku. 
 

6. Týždeň

Pribrala som tri kilá. Tak toto teda nie. Chce to pritvrdiť. Každý deň jednu mrkvu a dosť. To by bolo, aby nebolo. 

7. Týždeň

Mrkvová diéta je v plnom prúde. Už týždeň som nebola na veľkej potrebe. Začína to vyzerať sľubne. Viera z roboty schudla ďalších 5 kíl a vyzerá fantasticky. Stále ma motivuje. Mám oranžové bielka na očiach.

8. Týždeň

Už dva týždne som nebola na veľkej. Nie som si istá, že je to tak dobre. Manžel mi zavolal sanitku. Ja sa ale zlomiť nenechám. To by si prial, to určite! Mám pocit, že chudnem, ale váha ukazuje, že nie. Chce to novú váhu. Musím stoj čo stoj schudnúť. Ako by som asi vyzerala pred Vierou? Mám oranžové už aj dlane. Asi vysadím z jedálnička mrkvu

9. Týždeň

Týždeň pijem iba zeleninovo-ovocné kokteily (bez mrkvy!!!), tvaroh a mixujem všetko zdravé čo sa dá. Je mi blbo, točí sa mi hlava a v bruchu mi neustále škvŕka. Normálne by som povedala, že to bude žalúdok, ale mám pocit, že ten zo mňa pred pár dňami vyšiel prirodzenou cestou, tak fakt neviem, čo to tam môže škvŕkať. Viera z roboty schudla ďalšie 3 kilá. Je to krava. Nech ide do ***** 

10. Týždeň

Mám za sebou desať týždňov diét. Schudla som štvrť kila, minula som všetky peniaze, čo boli odložené na dovolenku, na krabičkové diéty a podobné kraviny a mám zničené trávenie. Páli ma záha, bolí ma brucho, zliezli mi nechty a padajú mi vlasy. Hlavne, že tá krava Viera zasa schudla. Som tak nešťastná. 

11. Týždeň

Kašlem na diéty. V robote sa Viera vychvaľovala, že zasa schudla, tak som jej rozbila hubu a prepichla pneumatiky na aute. Konečne som spokojná a šťastná. Našla som svoje stratené sebavedomie.

Páčil sa ti článok? Nezabudni ho zdieľať s priateľmi!

Gratulujeme!

Už ste iba krôčik od Vašej novej vysnívanej postavy.

Vyplňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!