TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

DESAŤ TIPOV PRE ZDRAVÉ RAŇAJKY NA ZVÝŠENIE ENERGIE.

Ako správne potraviny na raňajky môžu prispieť k posilneniu energetickej hladiny a obmedziť hlad.

Jesť zdravé raňajky naozaj môže pripraviť telo pre zdravšie stravovanie po celý deň. Správne potraviny v dopoludňajších hodinách vám môžu poskytnúť energiu, ktorú potrebujete na „dobitie“ až do obeda. So zdravými  raňajkami vo vašom systéme stravovania  bude menej pravdepodobné, že ešte pred obedom budete mať  túžbu po nezdravých potravinách - jesť správne potraviny vám môže pomôcť udržať sa v pohode a s energiou do ďalšieho jedla alebo občerstvenia.

Čo je dobré jesť raňajky?

Potraviny, ktoré jete na raňajky môžu skutočne ovplyvniť to ako sa cítite po celú dobu vášho doobedia. Je niekoľko vecí, ktoré dobré raňajky môžu pre vás urobiť.

Zdravé raňajky je jedlo, ktoré môže ....

- Udržať  vám palivo až do ďalšieho jedla alebo občerstvenia. Vyvážené raňajky by vám mali poskytnúť  dostatok energie na dopoludnie. Raňajky s dostatočným obsahom proteínov (bielkovín) môžu pomôcť uspokojiť  váš hlad a vysoký obsah vlákniny v raňajkách vám pomôže „zaplniť“ žalúdok.

- Dodávať vášmu  telu a mozgu energiu.  V dopoludňajších hodinách sa energetická zásoba  vášho tela rýchlo míňa a skoro sa blíži k „prázdnej nádrži“ . Keď budete jesť správne potraviny na raňajky, budete zásobovať svoje svaly a mozog s palivom, ktoré potrebujú pre optimálny výkon.

- Vyhnite sa nepravidelným raňajkám a celkovo nepravidelnej strave a to vám  pomôže vyhnúť sa kolísaniu cukru v krvi a tým znížiť chuť na jedlo. Vyvážená strava, ktorá obsahuje bielkoviny a zdravé sacharidy môže poskytnúť stabilné a trvalé uvoľňovanie energie do vášho tela  a pomôcť odvrátiť divoké výkyvy cukru v krvi, ktoré môžu vyvolať chuť po sladkostiach a iných nezdravých potravinách (To platí aj v prípade, že nemáte žiadne zdravotné problémy, ktoré by mohli ovplyvniť schopnosť tela regulovať hladinu cukru v krvi).

- Pomáhajú lepšie pri výbere potravín po celý deň. Raňajky ako „kapitán“ jedál často dokážu potlačiť chute na sladké a tukové jedlá, ktoré by inak pretrvávali  po celý deň.  Ale nedávne štúdie  zistili, že keď jete zdravé raňajky, sa túžby po sladkosti ach dramaticky znížila. A v prípade, že máte raňajky s vysokým obsahom bielkovín, máte  tendenciu tiež znížiť túžbu po slaných, tučných jedlách. Takže  tie správne potraviny v dopoludňajších hodinách by mali pomôcť obmedziť chute na nezdravé potraviny neskôr počas dňa a to by vás mohlo smerovať k zdravším alternatívam.

- Poskytovať dostatok bielkovín, aby sa prispelo k podpore zdravia svalov. Jesť dostatok bielkovín v dopoludňajších hodinách pomáha nielen uspokojiť hlad, ale môže tiež pomôcť udržať svalové zdravie. Pre mnoho ľudí, majú typické jedlá počas dňa tendenciu poskytovať málo bielkovín na raňajky, trochu viac na obed  a oveľa väčšie množstvo na večeru - čo nemusí poskytovať najlepšie podmienky pre budovanie a regeneráciu svalového tkaniva.  V štúdii publikovanej pre dvomi rokmi  bolo preukázané že syntéza ( tvorba) svalových bielkovín je o 25% vyššia u ľudí, ktorých príjem proteínov  bol viac rovnomerne rozložený po celý deň, v porovnaní s tými, ktorí jedli väčšinu proteínu na večeru.

Tu je 10 zdravých tipov na raňajky:

Vyvážené raňajky by vám mali poskytnúť slušné množstvo bielkovín (20-30 gramov by bol dobrý ciel), aby pomohli uspokojiť  váš hlad a pre podporu zdravia svalov, spolu s niektorými zdravými sacharidmi, ktoré môžu poskytnúť trvalú energiu a vlákninou. Sacharidy by vám mali poskytnúť  niektoré druhy ovocia alebo zeleniny a ak to ešte kalórie dovolia, môžete pridať ešte niečo celozrnné.

S týmito jednoduchými pokynmi, je ľahké dať dohromady zdravé a  vyvážené raňajky.

 

1.  Pripravte si  čerstvý  alebo mrazené  špenát podľa toho čo máte k dispozícii, spolu s miešanými vajíčkami /vaječnými bielkami a pokvapkajte octom balsamico, k tomu si pridajte čerstvé ovocie

2.  Pripravte si proteínový koktail vyrobený s proteínového prášku, nízkotučného mlieka alebo sójového mlieko a pridajte ovocie

3.  Pripravte si čistý jogurt alebo tvaroh s nízkym obsahom tuku , zmiešajte buď s čerstvým ovocím a škoricou alebo surovou zeleninou a pridajte čerstvé čierne korenie

4.  Pripravte si ovsené vločky  s mliekom alebo sójovým mliekom,  vmiešajte proteínový prášok a pridajte ovocie ale až po uvarení.

5.  Pripravte si teplé kukuričné ​​tortily s čiernymi fazuľami, posypte strúhaným syrom s nízkym obsahom tuku a salsou, doplňte čerstvým ovocím

6.  Pripravte si celozrnný toast s nátierkou z avokáda  a  plátkami morčacích pŕs, doplňte čerstvým ovocím

7.  Pripravte si syr tofu, zaliaty s malým množstvom olivového oleja s čerstvou zeleninou a bylinkami, doplňte čerstvým ovocím

8.  Pripravte si celozrnné sušienky  a potrite ich nízkotučným syrom ricotta, s plátkami paradajok

9.  Pripravte si jemne opečené plátky lososa a celozrnným toastom, doplňte čerstvým ovocím

10. Nakoniec:  ak máte pocit,  že z dôvodu nedostatku  času na zdravé raňajky si ich nestihnete pripraviť, vyskúšajte  zdravé raňajky od Herbalife, ktoré si pripravíte za 3 minúty a máte istotu, že splnia všetky nutričné potreby zdravých raňajok.

 

Aj takto môžu vyzerať vaše rána ak máte raňajky od Herbalife.

Aké je vaše obľúbené jedlo na raňajky?

Podeľte sa o svoje nápady pre zdravé a energizujúce ranné jedlo!

AJ JA CHCEM ZDRAVÉ RAŇAJKY!

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!