TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

OBJAVTE NAJLEPŠIU VERZIU SAMÉHO SEBA

Filozofia Herbalife pre zdravý aktívny životný štýl. 

Dosiahnite svojho maximálneho potenciálu so zdravou, vyváženou výživou a cvičebným plánom, ktoré vám pomôžu optimalizovať zloženie vášho tela.

Uvedomte si dôležitosť výživy

Rovnako ako auto, ktoré funguje najlepšie, keď do neho načerpáte kvalitné palivo, tiež vaše telo potrebuje vyvážené množstvo proteínov, zdravých tukov a sacharidov, aby dosiahlo svoj maximálneho potenciálu.

Jedzte zdravo

Našli ste nejaké medzery vo svojich stravovacích návykoch z kroku1? Prijmite výzvu Herbalife a ozdravte svoj jedálniček! Jesť päť malých a zdravých jedál v priebehu dňa vám pomôže udržať hlad na uzde.

Sila proteínu

Nech sú vaše ciele akékoľvek, proteín je životne dôležitou súčasťou vašej stravy. Nachádza sa v každej bunke tela a dodáva esenciálne aminokyseliny potrebné na vybudovanie a udržanie svalovej hmoty. Proteín v tele sa neustále rozkladá a obnovuje, ale určité množstvo sa pri tom každý deň stratí a je potrebné ho prijať v potrave. Nedostatok kvalitných proteínov môže viesť k rozkladu svalov, pretože ho telo potrebuje k normálnemu fungovaniu.

O tuku len s láskou

Tuky možno rozdeliť do dvoch rozsiahlych kategórií - nasýtené (nezdravé tuky) a nenasýtené (zdravšie tuky). Nenasýtené tuky sú považované za tie lepšie, pretože tieto tuky (získavané predovšetkým z rastlinných potravín)  pomáhajú udržať hladinu cholesterolu v krvi v normálnom rozmedzí. Chcete znížiť percento telesného tuku? Neodstraňujte tuk zo svojho jedálnička; zvážte skôr, aký typ tukov chcete konzumovať!

Hydratovať, hydratovať, hydratovať

Voda hasí smäd a pomáha vám udržať si zdravie a hydratáciu. Ľudské telo je zložené zo 60% z vody a väčšina chemických reakcií v tele tiež potrebuje vodu, aby vôbec prebehla. Odporúčaný denný príjem tekutín závisí na vašej hmotnosti, teplote a činnostiach, ktoré robíte, ale usilujte sa o minimálne cca 2 litre denne.

Nezabúdajte na cvičenie

Je dôležité pochopiť, že cvičenie nemôže fungovať ako náhrada zlej stravy - stálo by vás veľa fyzickej aktivity spáliť toľko kalórií, aby ste videli rozdiel. Dokonca aj každodenné činnosti, ako je chôdza alebo jazda na bicykli vám pomáhajú udržiavať zdravé srdce a budovať alebo udržiavať svalovú hmotu. Opýtajte sa svojho Osobného Wellness Trénera na Kluby aktívneho životného štýlu, ktoré fungujú vo vašom okolí.

Odpočinok a regenerácia

Efektívne tréningový plán nie je tvorený len samotným cvičením.
Ak chcete zlepšiť kondíciu alebo sa zlepšiť v športe, telo potrebuje byť vystavené námahe (tj. tréning alebo cvičenie) a potom potrebuje čas, aby sa s tým vyrovnalo. To znamená čas na zotavenie v kombinácii s dobrou výživou. Odpočinok a regenerácia sú tiež dôležité pre prevenciu úrazov.

Podporte svoju výživu

Vyvážená strava pomáha dodať telu potrebné živiny, ale hektický životný štýl nám to občas pekne skomplikuje. Napríklad nám môže znemožniť dosiahnutie nášho každodenného DDD (Odporúčaná denná dávky živín). V časoch, ako je tento, podporte svoj jedálniček doplnkami stravy.

Vytvorte si správny postoj

Je čas rozlúčiť sa s negatívnym myslením! Prijmite prístup športovcov a verte, že uspejete. Výskum ukazuje, že máte väčšiu šancu dosiahnuť svoje ciele, keď máte podporu ďalších ľudí, takže sa opýtajte svojho Osobného Wellness Trénera, aké skupinové aktivity by vám odporučil, kde by ste mohli stretnúť ľudí, ako ste vy.

Inšpirujte ostatných

Teraz ste na najlepšej ceste k dosiahnutiu a udržaniu svojich výsledkov a je čas vykričať to do sveta a ukázať to! Tým, že o svojich výsledkoch a zmene stavby tela rozprávate so svojou rodinou a priateľmi, môžete podnietiť ich záujem o zdravý aktívny program Herbalife.

Pridajte komentár a zdielajte svoje úspechy alebo postrehy s priateľmi.

 

ZDROJ: HERBALIFE TODAY - VYDANIE 184: 1. ŠTVRŤROK 2016

Páčil sa ti článok? Nezabudni ho zdieľať s priateľmi!

CHCETE NAOZAJ SCHUDNÚŤ? TAK SCHUDNITE S NAMI!

STAČÍ UŽ LEN JEDEN KROK.

Vypňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!