TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Herbalife ponúka pomocnú ruku

Zdravá strava, spolu s výživovými doplnkami, ak budú potrebné, vám zabezpečia stabilný základ a potrebné živiny, ktoré telo denne potrebuje. Nejaká dobrota raz za čas tomuto zdravému základu, ktorý ste si vybudovali, neuškodí, ale ak to preženiete, vaše telo sa ozve.

Nadbytočné kilá vás spomaľujú a zvyšujú tlak na vaše telo.

Príliš soli, nasýtených tukov a umelých konzervačných látok môže pre vaše telo znamenať katastrofu  a vy sa potom môžete cítiť unavene, čo môže mať dlhodobé negatívne dopady. Rovnako ani pre vašu váhu to nie je dobrá správa.

Zamerajte sa na udržanie svojej váhy tým, že budete konzumovať vyváženú a pestrú stravu s nízkym obsahom soli, cukru a nasýtených tukov. Svoju vyváženú stravu môžete vylepšiť pomocou produktov Herbalife, ktoré vášmu telu každý deň poskytnú potrebné živiny, aby mohlo efektívne fungovať.

Regulácia váhy

Vážite viac, ako by ste chceli a nedokážete si s tým poradiť? Herbalife ponúka efektívny program regulácie váhy. S Herbalife učiňte pozitívne zmeny teraz! Jednoducho denne nahraďte 2 jedlá lahodnými koktailmi Herbalife Formula 1 a vychutnajte si jedno vyvážené jedlo denne a zakúste ten rozdiel. 

Buďte aktívni, chodievajte na dlhé prechádzky, chodievajte plávať alebo tancovať, venujte sa záhradkárčeniu – pohyb hrá dôležitú úlohu v zdravom a aktívnom životnom štýle a môže vám pomôcť udržať vašu váhu pod kontrolou. Mal by byť súčasťou vášho života. Vďaka pohybu sa navyše budete cítiť plní sily a energie. Len čo sa vaše telo vráti na zdravú váhu, potešíte sami seba novým oblečením alebo si doprajete nejakú dobrotu – ale nezabudnite, že je to len odmena a tak si dajte pozor na veľkosť porcie.

Zdravá výživa

Len čo dosiahnete úroveň zdravej váhy, budete si ju musieť udržiavať pomocou zdravej výživy, v prípade potreby ešte s výživovými doplnkami a pomocou aktívneho životného štýlu. Skúste nahradiť jedno jedlo denne koktailom Herbalife Formula 1 a k tomu si dajte dve vyvážené jedlá a nezabudnite na fyzickú aktivitu a výživové doplnky, ak sú potrebné.

Koktail Herbalife Formula 1 je zdravé jedlo v pohári – je to rýchle, jednoduché jedlo, o ktorom viete, že je dobré pre vaše telo!

Naše koktaily sú skvelé raňajky. Dodávajú telu dôležité minerály, vitamíny a sójový proteín – a to všetko spolu má menej než 220 kalórií. 

Mohlo by vás zaujímať: Čo sú potravinové doplnky

Podpora -  kedykoľvek ju potrebujete

Osobný prístup Herbalife k welness  znamená, že váš osobný Herbalife tréner (váš Distribútor Herbalife) je vám vždy po ruke, aby vám poskytol podporu alebo radu kedykoľvek ju budete potrebovať. Nech sú vaše welness ciele akékoľvek, váš distribútor je tu, aby:

Pomohol stanoviť reálne a dosiahnuteľné welness ciele

• Maximalizoval účinnosť produktov Herbalife 

• Poskytol spôsoby, ako sledovať váš pokrok

• Poradil a poskytol prehľad, ktorým vám pomôže dosiahnuť ciele

• Inšpiroval a motivoval k dosiahnutiu vášho osobného maxima

 

 

ZDROJ: Herbalife Nutričný spravodaj. December 2013

Páčil sa ti článok? Nezabudni ho zdieľať s priateľmi!

CHCETE NAOZAJ SCHUDNÚŤ? TAK SCHUDNITE S NAMI!

STAČÍ UŽ LEN JEDEN KROK.

Vypňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!