TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Garantovaná strata hmotnosti 14 kg za 4 týždne!

Dá sa takýmto informáciám veriť? Ukážem vám prečo nie!

Určite ste sa aj vy v snahe nájsť jednoduchú formu chudnutia na internete stretli s takýmito úžasnými „hláškami“ a reklamami o tom ak sa dá jednoducho za pár dni schudnúť neuveriteľných 14 a dokonca aj 20 kilogramov za mesiac, bez akejkoľvek námahy len tým, že si kúpite zázračné tabletky, ktoré budete jest 3 x denne.

Som presvedčený, že ani vy sami tomu veľmi neveríte, ale odolať niečomu tak skvelému vám možno nedalo. 

Aká je vlastne pravda? 

Pokúsim sa vám to priblížiť na našej vlastnej skúsenosti. 

Ja (Karol) a moja manželka (Daniela) sme sa k práci s výživou a chudnutím dostali v podstate náhodou. Oslovil ma inzerát o možnosti práce z domu vo voľnom čase atd. Nakoniec som sa dozvedel, že sa jedná o predaj produktov Herbalife. Napriek tomu, (naschvál píšem napriek tomu, pretože nie každý bol v tom čase s firmou Herbalife stotožnený) ma celý ten koncept chudnutia, zdravej výživy, životosprávy a práce z domu oslovil a zaregistroval som sa ako distribútor Herbalife. To, že Daniela s tým nebola stotožnená a v podstate bola proti je už teraz história. Vysvetlím neskôr prečo. Súčasťou registračného balíka Herbalife sú samozrejme aj produkty na vyskúšanie. Predajca resp. poradca Herbalife na to, aby v podnikaní uspel musí mať vlastnú skúsenosť a výsledky v chudnutí, aby dokázal iným ukázať, že produkty Herbalife fungujú a byť stotožnený s celým konceptom Herbalife výživy. Ja som na základe týchto produktov schudol prvé kilogramy. Nebudem to tu celé rozvádzať, pretože si môj ORIGINÁL príbeh môžete prečítať hneď na pravo od tohto článku.( prečo ORIGINÁL zistíte neskôr). Keď som schudol ja a Daniela videla moje výsledky, tiež začala potajomky užívať produkty Herbalife. ( Potajomky preto, pretože som bol práve na týždeň odcestovaný). Chcela to vyskúšať bez toho, aby som o tom vedel. Keď som sa vrátil domov mala už prvé výsledky a cítila sa úžasne. Ešte som nepísal o tom, že Herbalife nie je diéta na chudnutie, ale dobre koncipovaná zdravá výživa a vďaka zdravej nízko kalorickej výžive telo dokáže zdravo odbúravať tuky a teda chudnúť s tým, že telo začne pracovať optimálne a zrazu máte energie na rozdávanie. Danielin ORIGINÁL príbeh si tiež môžete prečítať na pravo od článku...Daniela sa sama presvedčila o účinkoch produktov Herbalife a od tej doby je z nej výživový poradca a intenzívne sa vzdeláva v oblasti výživy a fungovania ľudského tela.

A teraz k podstate názvu článku.

Musel som to takto zoširoka napísať , aby ste chápali prečo ma vytáčajú reklamy typu: Garantovaná strata hmotnosti 14 kg za 4 týždne!

Ja na základe našich výsledkov v chudnutí viem, že to tak nejde a nefunguje a ak náhodou tak len krátkodobo. Chudnutie nie je o zázračnej tabletke za základe ktorej schudnete za pár dní to čo ste na seba naberali roky, ale je to o dlhodobej zmene stravovacích návykov a životosprávy.

Keby  taká tabletka existovala a pomáhala by ľudom zdravo chudnúť, jej vynálezca by už za to mal Nobelovu cenu.

 

Jedného dňa som narazil na túto stránku: http://www.coffeebeanpure.com/sk2/

Vlastne ani nie ja, ale kamarátka mi ju poslala s tým, že či predávam túto kávu, lebo tam sú moje fotky ako som krásne schudol... a že čo si o tom myslím.

Na tejto stránke sa doslovne píše...

Zaručujeme Vám, že schudnete
14 kg za 4 týždne... alebo
získate naspäť svoje peniaze


Ak snívate o štíhlej postave a krásnom tele, pozorne si prečítajte túto informáciu. Môžete byť príjemne prekvapená.

Ukazujem Vám autentické fotky Moniky, ktorá za 4 týždne schudla 14 kg bez akéhokoľvek cvičenia, nebola na žiadnej diéte ani nerezignovala na dobré jedlá. 

 

O akých autentických fotkách to vlastne hovoria?

Tu je prekvapenie.

Na tejto stránke sa nachádzajú okrem iných aj naše výsledky - fotky a ukradnuté - pozmenené príbehy z našej vlastnej stránky. Ja sa tam volám Michal Moravčík.  Daniela sa tam volá Zuzana Horváthová a jej mama Ľubica sa tam volá Diana Kováčová.

Toto som ja - Karol

Toto je Daniela

Toto je Lubica

 

Porovnajte si tieto fotky s našimi ORIGINÁL fotkami a príbehmi na tejto stránke a sami zistíte, že fotky sú ukradnuté, mená zmenené a teda aj príbehy vymyslené.

Ako sa teda môže dať veriť účinkom ich produktov, keď výsledky a referencie sú bohapustá lož. Máte garanciu vrátenia peňazí, ale kto vám ich vráti?

Tu sú podmienky vrátenia z ich stránky....len pripomínam, že sídlo firmy je Berkeley, CA 94704-1182 USA

V. Podmienky vrátenia

Naši zákazníci majú všetky práva podľa zákona o ochrane spotrebiteľa (ZOS).

Žiadosti o vrátenie alebo storno môžete zaslať emailom na: (email je nefunkčný obrazok). V žiadosti je potrebné uviesť dôvod žiadosti. Vyhradzujeme si právo neakceptovať žiadosť zákazníka, ak dôvod jeho/jej žiadosti bude neopodstatnený.

 

My ako distribútori Herbalife musíme dodržiavať pravidlá a etický kódex a každý náš klient má 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Aj to jeden z dôvodov, prečo sme s klientmi neustále v kontakte, radíme im a pomáhame a oni vždy vedia, že sa na nás môžu s dôverou kedykoľvek obrátiť.

Takže, toľko k podvodom s rýchlym chudnutím s garanciami. Možno ste si trochu urobili obraz o tom ako sa to robí. Spravíte stránku,ukradnete alebo vymyslíte výsledky ľudí, predáte „skvelý“ produkt a v živote nikomu nič nezagarantujete. Skvelý biznis!

 

Vyskúšali ste nejaké podobné produkty?

Máte s nimi skúsenosť?

Podeľte sa o ne v komentároch dole pod článkom.

Páčil sa ti článok? Nezabudni ho zdieľať s priateľmi!

AJ JA CHCEM SCHUDNÚŤ!

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!