TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Cukor- koľko ho nájdete vo svojej výžive?

Tu je rýchly rozpis cukrov obsiahnutých v častých dobrotách:

- 500 ml - fľaša organického džúsu = 240 kalórií a 60 g cukru

- 375 ml - cola = 140 kalórií a 39 g cukru

- Priemerne veľký banán  = 110 kalórií a 16 g cukru

- Herbalife Formula 1 kokteil  pripravený z dvoch odmeriek Herbalife proteínového nápoja s 250ml vody = 200 kalórií a len 10 g cukru!

Ale čo tieto gramy cukru vo vašej strave vlastne znamenajú?  

No, je nutné ich vziať do úvahy pri skúmaní  trávenia a  nutričných ​​faktov. Je rovnako dôležité vedieť aké  typy cukrov  budete konzumovať  a pochopiť, ako ovplyvňujú vaše telo.

Napríklad, fruktóza, ktorú  nájdené v našich Herbalife Formula 1 kokteiloch, je odvodená z prírodných cukrov v ovocia.  Tento druh sladkého nektáru, je dobrý sacharid, pretože má nízky glykemický index, čo znamená, že nebude toľko rozkolísavať vašu hladinu cukru v krvi. Glykemický index je metóda, ktorou sa meria, ako vaše telo premieňa sacharidy na glukózu. Potraviny, ktoré majú vysoký  glykemický index, rovnako ako limonády, spôsobujú obrovský nárast  cukru v krvi , následný rýchly pokles cukru a vy cítite hlad a únavu čoskoro po ich konzumácii.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Za posledný mesiac ste sjedli 3 kilá cukru.

Ďalším aspektom pri výbere potravín, ktoré obsahujú cukor, sú nutričné ​​výhody, ktoré toto jedlo poskytuje. Vždy treba mať na zreteli pomer medzi prijatým cukrom a nutričným zložením jedla, ktorý cukor obsahuje, tak aby ste nejedli len presladené "prázdne" jedlá, ktoré vám okrem rýchlej energie nedodajú nič iné. Jedlo, ktoré vám nedodá okrem cukru iné dôležité nutričné zložky považujeme za "prázdne kalórie"

Herbalife Formula 1 kokteil pripravený z dvoch odmeriek Herbalife proteínového nápoja s 250ml vody obsahuje 10 gramov fruktózy.  Ale  to nie je jediné čo vám tento kokteil  poskytuje. Herbalife Formula 1 kokteil tiež obsahuje 9 gramov vysoko kvalitných bielkovín, 20 dôležitých vitamínov a minerálov a 13 gramov sacharidov na vyživenie mozgu  a povzbudenie vášho tela na celý deň. Naviac  Herbalife koktaily sú tiež dobrým zdrojom vlákniny, ktorá pomáha pri trávení bez pridania kalórií.

Takže nabudúce, keď sa budete zamýšľať nad cukrom vo vašej výžive, majte toto na pamäti, keď si robíte svoj Herbalife kokteil.

CHCETE NAOZAJ SCHUDNÚŤ? TAK SCHUDNITE S NAMI?

Vypňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!