TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Bunková výživa. Čo to vlastne je?

Bunková výživa z blízka

Čím viac a viac ľudí počuje o našej bunkovej výžive, tak sme zistili, že sa pýtajú na určité kľúčové otázky. "Čo je to Bunková výživa?" a "Čo môže znamenať pre moje zdravie a zdravie mojej rodiny?" Keď si väčšina z Vás spomenie na rady o výžive, tak má tendenciu premýšľať o smerniciach vytvorených zdravotnými inštitúciami, ktoré hovoria o vyhýbaní sa prebytkom v našej strave. Tieto prebytky môžu viesť k nadváhe a tým ohroziť obehový systém, čo vedie k infarktu alebo mozgovej mŕtvici. Väčšina týchto rád má formu "nie". "Nekonzumujte toľko červeného mäsa. Nekonzumujte toľko tukov. Nekonzumujte toľko cukru, soli atď.." Aj keď sú tieto rady veľmi dobré, mnohí sa pýtajú,čo by teda mali jesť a ako si môžu byť istí, že dostávajú kompletnú základnú výživu ako vitamíny, minerály, proteíny a stopové prvky.

Jedno zo znepokojujúcich zistení, ktoré je nutné si uvedomiť je to, že tie isté návyky, ktoré vedú k prebytkom tukov a cholesterolu vo vašej strave tiež spôsobujú nedostatok kľúčových živín, ktoré sú denne potrebné pre činnosť buniek. Pre správny rast a regeneráciu buniek, ich vitalitu a funkčnosť potrebujete prijímať tie správne mikroživiny. Smutná pravda je, že pre veľkú väčšinu ľudí je priemerná diéta tak trochu dvojnásobné ohrozenie zdravia, pretože obsahuje prebytky v strave, ktoré sú škodlivé a môžu viesť k chorobám. Zároveň má však telo nedostatok ostatných mikroživín, ktoré sú potrebné k udržaniu dobrej úrovne zdravia a vitality.

Bunková výživa jednoducho znamená výživný program, ktorý je zostavený tak, že bunky v tele sú plne vyživované. Toto bunkám umožňuje rast, regeneráciu a vykonávanie svojej funkcie s najväčšou efektívnosťou. Výsledok je, že sa cítite a vyzeráte lepšie, máte lepšiu obranyschopnosť proti chorobám a tiež dokážete lepšie kontrolovať Vašu hmotnosť, pokiaľ je to potrebné. Dodanie správnej výživy je značne komplikovanejšie, než sa jednoducho vyhnúť určitým prebytkom v priemernej strave. Je to dokonca komplikovanejšie než pridanie pár vitamínov, zdravého jedla, džúsu atď..

Bunková výživa začína používaním kompletného výživného programu, ktorý zahŕňa všetky základné mikroživiny, požívanie vyvážených jedál a vyhýbanie sa škodlivým prebytkom. Zároveň to znamená zužitkovať bohatstvo informácií, ktoré boli nazbierané z botanického sveta o využití výživných bylín.

Jeden z hlavných rozdielov v bunkovej výžive je, že výnimočný výživný program je dobrý začiatok, ale skutočne len začiatok. Jednoducho len používanie dobrej výživy nespôsobí ten rozdiel, pokiaľ Vaše telo nie je schopné plne stráviť, a čo je ešte dôležitejšie, absorbovať všetky živiny.

Väčšina živín, ktoré konzumujete sú absorbované do vášho organizmu prostredníctvom malých výbežkov (klkov) v tenkom čreve. Väčšina ľudí berie za samozrejmosť, že telo absorbuje všetko plne a efektívne. Nanešťastie je absorbovanie živín do organizmu znížené a ovplyvnené zlými stravovacími návykmi, neustálymi diétami a stresmi, ktoré tak často sprevádzajú dnešný moderný život.

Mnohí sa stravujú správne, ale zďaleka nedokážu zo stravy získať jej plnú výživnú hodnotu. Jeden z veľmi dôležitých účinkov bunečnej výživy je istota, že telo absorbuje najvyšší možný rozsah výživy, ktorú dostáva.

Týmto spôsobom môžete bojovať proti niektorým škodlivým efektom, ako: zlé stravovacie návyky, stres a dokonca i menšie choroby, čím začne proces regenerácie a povzbudenia buniek správnou výživou. Ale bunečná výživa zachádza dokonca i ďalej. Dôležitá časť bunkovej výživy je skupina mikroživín a bylín, ktoré dodávajú bunkám v tele energiu, takže je ich funkcia efektívnejšia a tým prispievajú k zlepšeniu zdravia a vitality organizmu. Tento proces je výsledkom exkluzívnej a vyváženej mikrovýživnej formule, ktorá je obsiahnutá v Herbalife bunečnej výžive. Konečný výsledok je, že cítite ten rozdiel!

Herbalife bunková výživa je nová, pretože nasleduje bežné odporúčania vo výžive, akým jedlám sa vyhnúť atď.. Poskytuje najlepšie možné byliny a mikrovýživu, ktorá je v jednoduchej a príjemnej forme na užívanie. Je tiež zostavená tak, že organizmus je schopný vstrebať všetky výživné látky, ktoré bunky môžu efektívne a kompletne využiť. Prirodzeným výsledkom tohto procesu je, že sú vaše bunky lepšie vyživované. Ako to môžete pocítiť Vy ? Celkovým vzrastom energie, vitality a činnosti. Zároveň si môžete byť istí, že dostávate ten druh výživy, ktorý Vám pomôže s lepšou prevenciou a bojom proti chorobám.

Pre väčšinu ľudí, ktorí sa stravujú bežnou stravou, je výsledok skutočne dramatický. Môžu skutočne cítiť a vidieť ten rozdiel. Zistíte, že sa Vaše zdravie dostane na novú, vitálnejšiu úroveň. Cítite sa lepšie a plní energie. Tieto výsledky Vás viac motivujú a tým je pre Vás jednoduchšie zostať na tomto programe, aby ste kontrolovali Vašu hmotnosť.

Je ťažké prejsť všetky výživné a biochemické aspekty v niekoľkých odstavcoch. Na druhej strane je jednoduché vyskúšať bunkovú výživu a cítiť ten rozdiel.

Tu je naše odporúčanie. Ak hľadáte taký nutričný program, ktorý Vám pomôže cítiť rozdiel, tak my sme presvedčení, že to nájdete v bunkovej výžive Herbalife.

Vyskúšajte to.

12800395_10153289032337063_7300149627124505610_n.png

Gratulujeme!

Už ste iba krôčik od Vašej novej vysnívanej postavy.

Vyplňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!