TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Bunková výživa z blízka

Čím viac a viac ľudí počuje o našej bunkovej výžive, tak sme zistili, že sa pýtajú na určité kľúčové otázky. "Čo je to Bunková výživa?" a "Čo môže znamenať pre moje zdravie a zdravie mojej rodiny?" Keď si väčšina z Vás spomenie na rady o výžive, tak má tendenciu premýšľať o smerniciach vytvorených zdravotnými inštitúciami, ktoré hovoria o vyhýbaní sa prebytkom v našej strave. Tieto prebytky môžu viesť k nadváhe a tým ohroziť obehový systém, čo vedie k infarktu alebo mozgovej mŕtvici. Väčšina týchto rád má formu "nie". "Nekonzumujte toľko červeného mäsa. Nekonzumujte toľko tukov. Nekonzumujte toľko cukru, soli atď.." Aj keď sú tieto rady veľmi dobré, mnohí sa pýtajú,čo by teda mali jesť a ako si môžu byť istí, že dostávajú kompletnú základnú výživu ako vitamíny, minerály, proteíny a stopové prvky.

POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE MI NIČIA ŽIVOT

Potravinové intolerancie, čiže neznášanlivosť rôznych potravín alebo ich súčastí, sú ochorenia z rôznej príčiny a rôznych prejavov a pochopiteľne aj rôznej nebezpečnosti od život ohrozujúcich alergických reakcií po nepríjemné reakcie o konzumácii rôznych potravín, ktoré nie sú životu nebezpečné, ako sú napríklad hnačky. Rôzny je i spôsob, akým potraviny môžu reakciu vyvolať. Ide buď o autoimunitnú reakciu, pri ktorej prítomnosť potraviny vyvolá tvorbu protilátok, alebo bunkových reakcií, ktoré poškodzujú bunky či tkanivá chorého (príkladom môže byť celiakia).

Máme pred sebou víkend, počas ktorého by sme rozhodne nechceli nezmyselne pribrať. Poznáme však podnety prejedania? Sú nielen rôznorodé, ale aj skryté. Dokonca k nim môžu patriť sviečky, hudba či prítomnosť vášho partnera. Áno, aj to môže ovplyvniť, koľko jedla zjeme.

V prípade chladnejšieho jarného počasia môže človek ľahšie trpieť kašľom a nádchami, preto je teraz ten správny čas zistiť, ako môžete výživou udržať svoj imunitný systém vo skvelej forme.

Susan Bowerman, MS, RD, CSSD,
výživová expertka Herbalife a registrovaná dietologička

Stalo sa vám, že ste sa rozhodli schudnúť, ale váha nie a nie sa pohnúť smerom dolu? Začali ste kvôli tomu strácať motiváciu a skoro na zdravé stravovanie rezignovali? Potom vás možno prekvapí, že ste pravdepodobne urobili pri chudnutí nejakú zásadnú chybu, kvôli ktorej sa vám nepodarilo zhodiť prebytočné kilá.

Nestrácajte nádej, s našimi radami sa vám určite podarí priblížiť sa k vysnívanej váhe!

Stravujete sa zdravo, dávate si pozor na to čo jete a stále nechudnete?  

K raňajkách  voda s citrónom a pohánková  kaša.  Na obed dusená ryba so zeleninou. Večer hodinka vo fitness centre a ľahší šalát. Cez deň občas kúsok ovocia alebo oriešok. Hmotnosť napriek tomu stagnuje alebo dokonca stúpa s vekom. Opísali sme extrém, ale v skutočnosti sa pravidelne stretávame s klientmi, ktorí sa stravujú diétne a často aj podstatne menej ako ostatní  a pritom roky riešia svoju hmotnosť. Kde je chyba?

Regulácia telesnej hmotnosti je komplikovaný proces, do ktorého zasahujú desiatky faktorov.  Nižšie ponúkame päť možných vysvetlení.

 

ČO JE SÓJA?

Sójové bôby – vlastne strukoviny všeobecne – nie sú v západnom svete práve základom stravy. Vo východnej Ázii však tradičné sójové potraviny – napríklad tofu, miso a tempeh – tvoria základ stravy už po stáročia, pričom sú cenené nielen pre svoje všestranné využitie, ale aj preto, že sú zdrojom zdravej výživy.

Existujú doslova stovky dôvodov, prečo má fyzická aktivita prínos.  Cvičenie je dobré pre vaše telo, pre vašu myseľ aj pre váš spoločenský život. Myslite na tieto zásadné prínosy cvičenia ako na cestu ku šťastiu. Ak budete mať menej stresu, budete šťastnejší, ak ste aktívnejší a produktívnejší, ste aj spokojenejší a spokojní ľudia priťahujú pozitívnych spokojných ľudí!

Gratulujeme!

Už si iba krôčik od tvojej novej vysnívanej postavy.

Vyplň tento formulár -  budeme ťa obratom kontaktovať a pomôžeme aj tebe zdravo schudnúť...

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!