TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

Ako skoncovať s JOJO efektom

Jedna z mojich dlhodobých pacientok schudla 60 kg. Skôr ako sa začnete čudovať, že " to je teda fakt veľa "  a že by vás "naozaj zaujímalo, ako to dokázala," musím vám povedať, že to nebolo naraz. Vlastne sa dá povedať, že schudla päťkrát dvanásť kíl. Jedná sa o klasickú "jojo  dietárku", ktorej hmotnosť klesá a zase stúpa, avšak na rovnakej úrovni nikdy dlho nezostane. 

Už dávno bolo dokázané, že ľudia majú väčší sklon k jojo efektu pri diétách, ktoré sú príliš prísne na to, aby ich človek dokázal dodržiavať dlhodobo. Diéta ich skôr alebo neskôr prestane baviť, vrátia sa staré zlozvyky, s nimi stará hmotnosť a cyklus môže začať nanovo.

Nie je nič zlé na túžbe dostať svoju Váhu pod kontrolu. Ak ste odhodlaní motivovaní k dosiahnutiu cieľa, máte napoly vyhraté. Ale pamätajte, že snaha dosiahnuť príliš veľa príliš rýchlo nikam nevedie. Keď budete premýšľať, nakoľko sa môžete rýchlo zmeniť, buďte realistickí, snažte sa skutočne akceptovať, aké zmeny pre vás bude redukcia hmotnosti znamenať.

Vedenie záznamov o dosiahnutom pokroku je osvedčená a fungujúca stratégia, ktorá vás udrží na ceste k úspechu. Nie je na škodu ani hľadať podporu vo svojom okolí. Zobrať priateľov so sebou do telocvične môžeme len odporúčať. Niektorým ľuďom zase pomáha podpora rôznych on-line komunít. Buďte flexibilní učte sa z vlastných chýb. Keď skúsite nový cvik alebo jedlo, ktoré vám nevyhovujú, nechajte ich tak a nahraďte ich niečím iným. Pamätajte si: Nie je cieľom zhodiť čo najrýchlejšie čo najviac kíl, ale zaviesť do svojho života zdravý spôsob stravy cvičenia, ktorý vám umožní znížiť hmotnosť a udržať ju na optimálnej úrovni.

Je zrejmé, že významná časť riešenia jojo dilemy má niečo spoločné s vaším správaním. Jedzte častejšie menšie porcie. Snažte pri každom jedle pamätať na proteíny (bielkoviny). Plánujte dopredu, zaznamenávajte svoj pokrok, využívajte pomoc svojho okolia - a budete úspešní. Šprint do cieľa až na hranicu síl  a následný poklus v opačnom smere vás nikam neprivedie.

Ak sa má jednať o úspešné chudnutie, správna taktika znie "pomaly a vytrvalo".


Autorka: Susan Bowerman, MS, RD, ČSSD. Susan Je konzultantkou spoločnosti Herbalife. 

Zdroj: http://zdravavyziva.herbalife.cz/articles/staying-healthy/breaking-the-yo-yo-cycle

AJ JA CHCEM SCHUDNÚŤ!

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!