TOPlist

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png

10 najbežnejsích výhovoriek žien, prečo nemôžu schudnúť!

Máloktorá žena je spokojná so svojou postavou. Takmer každá by rada schudla, ale väčšine sa to nepodarí, prípadne zhodené kilá obratom naberie späť.  A tu je 10 najčastejších výhovoriek, prečo to zase nevyšlo.

Ženy majú vzácny dar byť neustále nespokojné s vlastnou postavou. Bože, mám pneumatiku ako blázon. Ak neschudnem aspon päť kíl, tak do plaviek nejdem!  To sú vety, ktoré možno počuť od mnohých žien. Ale u väčšiny to tým tiež končí. Namiesto chudnutia prichádzajú výhovorky.

 

1. Mám to v génoch

Mám nadváhu od prírody, máme to jednoducho v rodine. Môžem drieť, ako chcem, ale gény sú gény, s tými nič neurobím.

Genetická výbava má na postavu samozrejme vplyv, ale rozhodne sa s tým niečo robiť dá. Niekto sa nemusí veľa snažiť a je štíhly, iný musí sakramentsky makať.  Ale to už je osud. Ale tučný nemusí byť nikto, nech už má v génoch alebo nie.


2. Priberám aj zo vzduchu

Ja skoro nejem, ale jednoducho naberám aj zo vzduchu. Takto vzlikajú mnohé ženy. Buď klamú a potajomky sa prejedajú, alebo im naozaj nefunguje spaľovanie. V tom prípade to chce vyhľadať odborníka a zistiť, prečo metabolizmus nefunguje, ako má.

3. Nemám čas

Tak toto je veľmi častá výhovorka. Predchádza jej výpočet každodenných povinností, ktoré žena musí zvládať a zakončuje sa to povzdychom typu "ja by som tak rada chodila cvičiť, ale povedzte mi kedy". Lenže všetko ide, keď sa chce. A mnohokrát by stačilo napríklad len zabudnúť na existenciu výťahu a schody šliapať pekne po svojich.  Alebo cez víkend vyraziť aj s deťmi na bicykli.

4. Som tak vyčerpaná

Je to taká obdoba predošlej výhovorky. Namiesto na nedostatok času sa ženy vyhovárajú aj na nedostatok energie. "Keď všetko obstarajú, je deväť večer a ja zaspávam za pochodu," vysvetľujú dôvod, prečo sa opäť žiadne cvičenie nekonalo. Chce sa to prekonať. Cvičenie je totiž okrem iného aj skvelým dobíjačom energie.


5. Kto mi ako postráži deti?

Cvičte doma!!!  Nevyhovárajte sa na nedostatok času ani na to, že máte stále na starosti deti. Cvičiť môžete aj v pohodlí domova. Aj toto sa dá počuť dosť často. "Ako mám chodiť cvičiť, keď mám stále na krku deti?" Pritom to nie je tak zložité. Vo väčších mestách športové centrá bežne ponúkajú aj stráženie detí za hocikedy symbolický poplatok. Alebo môžete cvičiť doma, pozháňajte si cvičebnýé plány, inštruktážne DVD tiež zoženiete kdekoľvek! Niekoľko nápadov na cicenie najdete aj na: youtube

6. Som v strese

Každý má nejaké tie problémy, každá žena si čas od času prejde náročným obdobím. Rozhodne ale nie je nutné pri ňom pribrať dvadsať kíl. Nemusíte doma sedieť, hořekovat nad tým, ako vás v práci drví šéf a zajedať to čokoládou. Odbúrať stres dá aj inak. Napríklad keď si pôjdete zabehať!

7. Nemám pevnú vôľu

Toto je taký ten pokus o úprimnosť. Ten, kto to hovorí, predsa nie je žiadny alibista, jasne priznáva svoju vinu. To síce áno, ale aj tak sa vlastne vyhovára. Pevná vôľa sa totiž dá natrénovať.

8. Manžel diétne jedlá jesť nebude

No ano, zase varím „knedlo-vepřo-zelo“, ale keď s brokolicou by ma manžel hnal. Toto je klasická ukážka toho, ako na niekoho iného zviesť, že ste si na večeru miesto šalátu opäť dali štyri knedle. A najskôr vám to tak aj vyhovuje, inak by ste si tú brokolicu pokojne dali.


9. Mám to po deťoch

Dosť žien sa so štíhlou líniou rozlúčilo v okamihu, kedy otehotneli. Ale nemusí to tak byť. Podľa lekárov by ste v tehotenstve (ak ste zdravá a netrápia vás nejaké komplikácie napríklad v podobe zadržiavania vody v tele) mali pribrať maximálne pätnásť kíl. Všetko, čo je nad, ste si proste len vyjedly!  Ale aj tak, schudnúť sa dá čokoľvek, len sa nesmiete vyhovárať! Napríklad práve na tie deti.

10. Je to vekom

Keď vám bolo dvadsať, jeden deň ste vynechali sladké a mali ste tri kilá dole. V tridsiatich ste na sladké museli zabudnúť aspoň na mesiac, po prechode v podstate navždy. Áno, s vekom sa metabolizmus spomaľuje, kilá sa horšie zhadzujú, zato ľahšie naberajú. Je to nefér, ale je to tak. A nemožno sa na to vyhovárať. Bohužiaľ čím ste starší, tým viac musíte makať, aby ste sa udržali štíhle, to je jednoducho fakt!

 

AJ JA CHCEM SCHUDNÚŤ!

Máš otázku?

Napíš mi hneď!

daniela.nitonova@gmail.com

Zavolaj mi hneď!

0904 483 670

herbalife+original1.png

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!