10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách

Skôr ako sa pustíte do chudnutia

        ZDARMA!!!

Daniela.png Karol.png lubica.png vaclav - kópia.png
34a818f699.jpg

Prečo niektorí ľudia dokážu schudnúť úplne jednoducho, bez veľkého úsilia , pričom vy skúšate všetky možné diéty a cviky s minimálnym výsledkom? 

Ak by existoval spôsob, vďaka ktorému by ste schudli 5, 10 a dokonca aj 20kg a viac, ako by ste sa potom cítili?

Ako dosiahnuť optimálnu hmotnosť pomocou zdravej výživy?

V dnešnom uponáhľanom životnom štýle mnohí z nás často volia potraviny, ktoré sú praktické na cesty a ich príprava je jednoduchá a pohodlná. Tieto potraviny majú však často vysoký obsah tukov, cukrov, soli a kalórii a obvykle im chýbajú základné výživné látky.

Je dôležité začať deň správnym spôsobom.

Nutričný nápoj - Vyvážené jedlo je perfektým štartom do nového dňa. Nutričný nápoj na raňajky, obed alebo večeru poskytuje ideálnu zmes proteínov, vitamínov, tukov a vlákniny, ktoré vám dodajú pocit spokojnosti a nasýtenia na dlhú dobu.

To znamená, že nutričný nápoj vám poskytne kompletné vyvážené jedlo v pohári a presne kontrolovateľné množstvo kalórí (220 kcal v jednej porcii). 

VEĽA ŽIVÍN - MÁLO KALÓRIÍ !

Vďaka tomu dokážete ZDRAVO schudnúť a váhu si udržať. 

Prieskumy ukázali, že 25 gramov sójového proteínu denne ako súčasť nízkolalorickej stravy môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu v krvi. Jeden nápoj poskytuje do 10,6 gramov proteínov, tak odporúčame zaradiť do vášho každodenného menu kokteil a ďalšie bežné potraviny ako sú napr. sójové bôby alebo sójové tofu.

Predstavte si sami seba v

optimálnej kondícii?   

Optimálny aktívny životný štýl začína dosiahnutím vyváženej výživy. Vyvážený nutričný plán je nevyhnutný pre ľudský organizmus z hľadiska zaistenia živín pre jeho každodennú optimálnu činnosť. Nanešťastie, uponáhľaný, moderný životný štýl je u mnohých ľudí príčinou toho, že sa nestravujú správne a telu nedávajú dostatok nevyhnutných živín. Spracovanie potravín často spôsobuje stratu esenciálnych vitamínov, minerálnych látok a iných živín, preto je dôležité osvojiť si správne stravovacie návyky a v prípade potreby zaradiť do jedálneho lístka výživové doplnky.

Ste pripravení na riešenie

Vašej nadváhy?

Povedzte "VITAJ" novému spôsobu chudnutia, ktorý pomohol tisíckam ľudí po celom svete a môže pomôcť aj Vám:

  • Zhodiť všetky nadbytočné kilá, ktoré zhodiť chcete
  • Cítiť sa opäť skvele v šatách o pár čísel menších
  • Tešiť sa zo svojich výsledkov
  • A oveľa viac

Držíme sa hesla: žiadne drastické obmedzenia ani diéty nie sú riešenie!

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu začnete obmedzovať prísun živín (hoci iba jedinej), telo sa začne brániť a naopak má tendenciu si robiť väčšie zásoby. A tak, po krátkodobom úbytku váhy, začne zase naberať ešte rýchlejšie. Naviac, aby telo šetrilo energiu, spomalí metabolizmus a Vy pozorujete väčšiu únavu. Celková kondícia a zdravie sa ešte viac zhoršia.

Pokiaľ ste za posledných pár rokov nabrali 5, 10 alebo 20 kg, znamená to, že pokiaľ nič nezmeníte, za ďalších pár rokov budete mať 10, 20 a možno aj 40 kg nadváhy a s tým pochopiteľne veľa zdravotných problémov plynúcich z nadváhy.

MÁME PRE VÁS RIEŠENIE!

Každému záujemcovi vypracujeme bezplatnú analýzu stavby tela na základe výšky, váhy, veku, ktorá ukáže v akej kondícii sa nachádzate, koľko  potrebujete schudnúť, aby ste dosiahli ideálnu váhu

Na základe tejto analýzy Vám vysvetlíme jednotlivé hodnoty , ktoré Vám pomôžu pochopiť, kde je potrebné zapracovať, aby prebytočné kilá išli dole a nepribrali ste ich znova naspäť.

Po podrobnom vysvetlení analýzy budete mať možnosť vybrať si jeden z našich najpredávanejších stravovacích plánov, ktorý Vám pomôže na ceste za lepšou postavou, uberie vám prebytočné kilogramy a dodá vyvážené množstvo nevyhnutných nutričných zložiek pre optimálne zdravé fungovanie vášho tela.

Tieto stravovacie plány sú vyrobené na prírodnej báze. Sú finančne nenáročné. Naše stravovacie plány sú plnohodnotná náhrada jedla, čiže pri ich užívaní dokonca ušetríte na výdavkoch na bežnú stravu pretože nahrádzate nezdravé potraviny, ktoré sú bežne dostupné v supermarketoch a ktoré vás k nadváhe priviedli.

Naša metóda funguje a garantujeme výsledky, budete mať optimálnu váhu a hlavne žiadne zbytočné starosti s počítaním kalórii a kombinovaním rôznych jedál.

 

Žiadne riziko!

Iba zdravo a prirodzene zhodené kilogramy raz a navždy. 

S nami schudne každý!

Gratulujeme!

Už ste iba krôčik od Vašej novej vysnívanej postavy.

Vyplňte tento kontaktný dotazník. 

Budeme Vás diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby sme Vám poskytli všetky konkrétne informácie.

INŠPIRÁCIA!

Takto

môžete schudnúť

aj VY.

Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú balzamom za tie roky trápenia. 

Mám 3 deti a moje problémy s nadváhou začali po pôrodoch. Riešila som to rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali aj moja váha narastala. Jedla som málo a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov. Vďaka vyživovaciemu programu  som konečne našla spôsob ako chudnúť zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Ľubica - 10kg za 6 mesiacov*

Cítim sa skvele, zaznamenala som neuveriteľný nárast energie a dnes môžem už aj ja povedať, že život je naozaj krásny.

Po pôrode som bojovala s nadbytočnými kilami a extrémnou únavou, ktorá značne znepríjemňovala život mne aj môjmu okoliu. Bola som podráždená, nervózna a veľmi mi vadilo ako vyzerám. Nevážila som si samú seba, prenášala som si to do všetkých oblasí života a ten pocit už nikdy nechcem zažiť. Vďaka zdravej výžive som krásne schudla a svoju novú váhu si udržiavam. Dnes mám konfekčnú veľkosť 38 a som nadmieru spokojná. 

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Daniela - 20kg za 6 mesiacov *

Už nemusím sťahovať brucho, aby som lepšie vyzeral a môžem byť uvoľnený...

Ako bývalý športovec ( atletika - skok do výšky) som po ukončení aktívnej kariéry výrazne začal priberať s perspektívou nárastu 1-2 kilá ročne. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedal som sa a mal som obrovskú chuť na sladkosti. Začal som mať problémy s potením, moja váha ma obmedzovala pri rôznych činnostiach a po prejdení pár schodov som sa veľmi zadýchal. Keď som presiahol hranicu 100 kg, začal som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Výrobky výživy som objavil v čase keď som mal 36 rokov a 106 kg. Po trojtýždňovom užívaní sa moja hmotnosť výrazne znížila ( - 6kg) , cítil sa výborne, mal pocit výrazného nárastu energie a po dlhej dobe som začal opäť športovať a cvičiť. Do dnešného dňa som schudol 15 kilogramov a cítim sa výborne. V páse som schudol viac ako 10 cm, a to ma teší najviac. Už nemusím sťahovať brucho, aby som nejako vyzeral a môžem byť uvoľnený. 

Pochopil som, že všetko chce svoj čas a takáto jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma privedie k vytúženému výsledku.  Karol - 15kg za 9 mesiacov *

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

 

Karol - 15 kg*

Cítim sa plný energie. Najviac sa teším z toho, že si musím ísť kúpiť menšie nohavice.

Od detstva som trpel nadváhou, ktorá sa vekom zvyšovala. Vplyvom značnej nadváhy sa mi zhoršil zdravotný stav až natoľko, že som bol odkázaný na denné užívanie množstva liekov.

Užívaním produktov výživy sa mi váha značne upravila a tým sa mi upravil aj zdravotný stav natoľko, že väčšiu časť liekov som mohol vysadiť.
Znížením váhy sa cítim omnoho lepšie, ľahšie, upravilo sa mi nadmerné potenie, ktoré mi znepríjemňovalo život. Prestal som trpieť pocitom vlčieho hladu.

* UPOZORNENIE: Rýchlosť redukcie váhy a dosiahnuté výsledky sú vždy individuálne.

Václav - 15 kg za 6 mesiacov*

10 vecí, ktoré musíte vedieť o kalóriách!

Skôr, ako sa pustíte do chudnutia.

ZDARMA!!!

10 vecí, ktoré musíte

vedieť o kalóriách.

Skôr ako sa pustíte do chudnutia.

             ZDARMA!!!